• screen 1

  Grove AT635

  rok produkcji: 1995
  pojemność: 5950 ccm
  paliwo: olej napędowy (diesel)
  przebieg: 103000 km
  cena: 188000 PLN

   

  sign

 • screen 1

  Mercedes-Benz GLK 250

  rok produkcji: 2012
  pojemność: 2143 ccm
  paliwo: olej napędowy (diesel)
  przebieg: 130000 km
  cena: 75000 PLN

   

  sign

 • screen 1

  Fiat Tipo

  rok produkcji: 2016
  pojemność: 1368 ccm
  paliwo: benzyna
  przebieg: 88638 km
  cena: 35900 PLN

   

  sign

 • screen 1

  Nissan X-Trail

  rok produkcji: 2016
  pojemność: 0 ccm
  paliwo: benzyna
  przebieg: 43750 km
  cena: 29800 PLN

   

  sign

O nas

Witamy Państwa.
Jesteśmy firmą działającą w branży motoryzacyjnej od 1999 roku. Stały rozwój firmy oraz podążanie za potrzebami rynku przyczynia się do poszerzenia naszej oferty. Od października bieżącego roku uruchomiona dla Państwa została Mińska Giełda Samochodowa.

Zapewniamy

 • Bezpłatne wystawienia na portalach internetowych
 • Dużą liczbę odwiedzających
 • Bezpośredni kontakt sprzedającego z kupującym
 • Całodobowy MONITORING
 • Doradztwo i przygotowanie samochodu do sprzedaży
 • Możliwość leasingu / kredytowania
 • Skup / zamiana
 • MOŻLIWOŚĆ TRANSPORTU

O tym jak trudno jest sprzedać auto wie każdy, kto choć raz próbował pozbyć się swojego samochodu.
Rozlepianie ogłoszeń, odbieranie wielu telefonów, umawianie się z potencjalnymi klientami na oglądanie auta zabiera mnóstwo czasu. Postawienie samochodu w centrum miasta na parkingu czy chodniku z kartką na szybie informującą o chęci sprzedaży też nie jest rozwiązaniem, bo zamiast zainteresowania często budzimy irytację tym, że zajmujemy miejsce parkingowe, których w Mińsku i tak brakuje. Oczywiście możemy oddać auto do komisu, ale wtedy tracimy wszystkie atuty sprzedaży bezpośredniej.

Najlepszym rozwiązaniem jest giełda samochodowa.
Do tej pory mińszczanie, by z niej skorzystać musieli jechać bladym świtem kilkadziesiąt kilometrów – teraz to rozwiązanie mają w zasięgu ręki.

Mińska Giełda Samochodowa powstała przy skrzyżowaniu z trasą 50 i wjazdem na nowo oddany odcinek obwodnicy Mińska Mazowieckiego. Jest ona dostępna przez 6 dni w tygodniu.

Oprócz miejsca na placu oferujemy wystawienie samochodów na portalach internetowych, całodobowy monitoring oraz doradztwo w przygotowaniu samochodu do sprzedaży.
Klient nadal ma bezpośredni kontakt z kupującym i to on decyduje o zawarciu transakcji, choć Giełda ma również propozycje skupu czy zamiany auta, a dla kupujących leasingu lub kredytu. Na Giełdzie można wystawić właściwie każdy pojazd.

Zapewniamy miejsce zarówno dla aut osobowych jak i ciężarowych czy motocykli. Rolnicy mogą wystawić na sprzedaż maszyny rolnicze, których już nie potrzebują. Giełda przyjmuje również auta uszkodzone, oferując właścicielom możliwość transportu.

Mińska Giełda Samochodowa, która jest najnowszym przedsięwzięciem, firmy Laskowski F.P.H.U Zbigniew Laskowski działa od poniedziałku do piątku w godz. 8.00 – 17.00 oraz w soboty od godz. 7.00 do 13.00.

Szczegółowe informacje na temat działalności oraz innych usług świadczonych przez Laskowski F.P.H.U można uzyskać w biurze giełdy Mińsk Maz.- Arynów oraz pod nr tel. 500-381-101 jak też w siedzibie firmy Mińsk Mazowiecki ul. Warszawskie Przedmieście 32

Zamiast na chodniku zostaw u nas na placyku

O Nas

Kontakt
Mińska Giełda Samochodowa

Zbigniew Laskowski
spec. ds. sprzedaży

tel: 500-381-101
e-mail: biuro@minskagieldasamochodowa.pl

Mińsk Mazowiecki
ul. Arynów

Mapa dojazdu


Wyświetl większą mapę